محل تبلیغات شما
سلام امروز میخوام به بررسی اینکه چرا امام زمان نمیاد بررسی کنیم ینی واقعا هنوز 313 نفر نیستن توی زمانه ما این همه بچه بسیجی این همه پاسدار این همه مدافع حرم این همه  این همه این همه . 

کار ندارم چندتا و چند نفر دیگه هنوز نگفتیم و اسمشون نیاوردم که برای امام زمان اضر جونشون رو فدا کنن ولی واقعا چرا امام زمان نمیاد 

دوستام میگفتن ما توی یه استخدامی رفته بودیم پرونده استخدامی که تکمیل شد گفتن منتظر باشید تا بهتون زنگ بزنیم 

زنگ زدن گفتن دوماه دیگه زنگ می زنیم زنگ نزدن شد دوماه دیگه زنگ نزدن گفتن یکماه دیگه 

برام سوال پیشد اومد گفت خیلی انتظار سخته  گفتم اگر یه ذره واقا منتظر فرج بودیم حالا وضع زدگیمان این نبود باید بگم واقعا زنگ خطره برای ما 

امام زمان
عنوان

حاضریم امام حسین را کمک کنیم یا نه؟ تازه اگر حاضر باشیم امام حسین را کمک بکنیم زیاد هنر نکردیم. کار امام زمان ارواحنا له الفداء با این راه نمی‌افتد. نمی‌توانی بگویی یابن الحسن آقا بیا، اگر یک شب عاشورایی برقرار کنی من جزو آنهایی هستم که توی خیمه‌ات می‌مانم. آقا می‌فرماید متأسفم، من عاشورا نخواهم داشت.

قبول دارم حرفت را. من را اگر محاصره بکنند توی گودی قتلگاه تو کمکم می‌کنی. ولی با آن کار جهان راه نمی‌افتد. من یک چیز دیگر می‌خواهم. آقا بنده به عنوان یک شاهد و ناظر بیرونی، معتقدم تمام این عزادارها، نه؟ نود درصد، نه؟ پنجاه درصد، پنجاه درصد اینها کربلا بودند برای امام حسین تکه تکه می‌شدند. نصف عزادارها حاضر باشند برای امام حسین جان بدهند می‌شود چند میلیون نفر؟ می‌شود چند میلیون نفر؟ پنجاه میلیون نفر؟ بیست میلیون نفر؟ یک میلیون نفر؟ خیلی رقم بیشتر از یک میلیون است.

پس چرا امام زمان نمی‌آید؟ ایشان که دنبال سیصد و سیزده نفر بودند. امام زمان مأموریت‌اش مثل امام حسین توی کربلا نیست، می‌دانی؟ موقع شهادت آدم خود به خود خیلی درست می‌شود. آقا امام زمان می‌خواهد حکومت کند. تو مثل شهدای کربلا که شب عاشورا پاکباخته بودند، توی حکومت حضرت باید آنقدر پاک باشی. آقا حکومت نمی‌شود آن همه پاک بود. ایناها این همه حزب‌اللهی خراب شدند چه‌جوری شد؟ اینها را ببین. انقلابی بودند خراب شدند. حکومت است نان تویش است نام تویش است، مگر به این سادگی است؟

تو مثل شهدای کربلا که شب عاشورا پاکباخته بودند، توی حکومت حضرت باید آنقدر پاک باشی. تربیت حسینی آغاز راه است؛ نهایت تربیت شما نیست. چون شرایط حسینی ما نخواهیم داشت. شرایط حسینی بخواهیم داشته باشیم آقا شما بردی. امت شما برده. شهید حججی را ببین و شهدای دیگر. ما کم نداریم توی این زمینه. پس چرا امام زمان نمی‌آید. امام زمان یارانی که می‌خواهد نه اینکه سطح مقام‌شان از شهدای کربلا بالاتر باشد، کارکردشان فرق می‌کند. ما جنگ باشد جان بنا باشد بدهیم برای یک غریب مظلوم حتماً این کار را می‌کنیم.

می‌فرماید ببخشید من نمی‌خواهم غریب مظلوم باشم؛ من می‌خواهم حاکم بشوم. من می‌خواهم مقتدر باشم. بعد تو باید از چی بگذری؟ از دنیای خودت با اینکه زنده هستی بگذری. از دنیا گذشتن در حال شهادت واقعاً کار آسانی است. جان می‌دهی خلاص. توی جبهه مقاومت کردن واقعاً آسان بود. خیلی‌ها که توی جبهه نمرۀ بیست گرفته بودند بعد از جبهه خراب شدند. شب عاشورا را بخواهی فکر کنی ازش درس بگیری برای امام خودت، امام امروز خودت، کار یک کمی پیچیده می‌شود، کار یک کمی سخت می‌شود.

شهدای کربلا در موقعیت خودشان افراد بی‌نظیری بودند. ولی آنجور با آنجور موقعیت کار حضرت راه نمی‌افتد. حضرت خیلی آدم‌های ویژه‌ای می‌خواهد. تو مثل شهدای کربلا که شب عاشورا پاکباخته بودند، توی حکومت حضرت باید آنقدر پاک باشی.    کلیپ سخنان استاد پناهیان در همین موضوع میتونید از طریق لینک زیر دانلود کنید 

http://panahian.ir/post/5335#send_comment

چرا امام زمان نمیاد ینی هنوز 313 نفر نیستن توی این زمانه

قرارمون با امام زمان پی بود ؟ حالا چی شده

امریکا «طاغوت اعظم» و «شیطان اکبر» است

امام ,توی ,زمان ,یک ,کار ,کربلا ,امام زمان ,این همه ,چرا امام ,شهدای کربلا ,امام حسین ,عاشورا پاکباخته بودند،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صنعت تاسیسات حرارتی و برودتی - بهداشتی